Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jonida Maliqi - Dyzet Gersheta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

28/03/2007

2007-03-28T21:05:44+00:00Dyzet gersheta m'i numrove
dhe me ngrohe n'gjirin tend
kur si pellumba nga shiu i veres
u strehuam nen cati

shiu i veres flokt mi lagu
vetem buzet mi lage ti
sa shume te doja
vetem kur thoshe
t'lutem mos u ndal o shi

shiu i veres, shi i ngroht i dashurise
ma kujton ate puthjen nen cati
ooo lutjen tende aq te embel e degjoj
t'lutem bjer e mos u ndal o shi (2here)


Ky tekst u dërgua nga Landa
Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet