Audio

Jonida Maliqi - Do Humbas Me Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Muzika:

Kujtim Laro

Pjesëmarrëse në

Festivali i 41-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Humbas Me Ty" kënduar nga Jonida Maliqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jonida Maliqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:

Më Shumë...