Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - Janines Ci Pane Syte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  9

Janines si pana syte ishte prante ajo dit
jaa... janino

zeneli me te vercione ce u mes per mes taboren
jaa... janino

Janine si pana syte ishte prante ajo dite
jaa... janino

zenelcelua vet i dyte zeneli me te vercione
jaa... janino

Jaa. Janino jaa. Janino

Ishte prante ajo dite zenelcelua vet i dyte
jaa... janino

zenelini me te vercione qau vet per metabore
jaa... janino

Jaa... jaa... ja...
jaaa jaaa jaaaaa
Janinen si pane syte jaaa janinoo


Ky tekst u dërgua nga Bina

Jonida Maliqi - Janines Ci Pane Syte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Janines Ci Pane Syte".
3. Video është e këngës "Janines Ci Pane Syte", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:


Komente 0