Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - Parfum Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Hene e plote,Si naten qe te njoha ty,
Mrekulli e mbrojta vet aq shume,
Ne delir,Askush nduk do te na ndalte ne,
Tani vone, do ikesh ti nga une.

Shume ore te gjata, Qe kam heshtur pritur ty,
Hijet do te te ndjekin pas,
Ne kujtesen time,Mbetesh nje gabim i madh,
Hiqe masken te te shoh prap.

Sa here afer meje vjen me merr,
Dhe embel me pushton,
E dehur do jem un brenda shpirtit tjeter do zbuloj,
Po sot do mesosh dhe ti se cdo fillim nje fund e ka,
Se lojrat e nates po mbarojne, dhe puthja do na ndaje,

Ti me naten vjen si parfum qe askush nuk e njeh
Afrohesh ngadale,
Mbi lekure jo nuk te ndjej,
Tjeter jete do te kerkoj tjeter shije do te me marre me vete,
Tretesh ne shi,
Naten vjen me naten shkon, naten shkon
Jonida Maliqi
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Jonida Maliqi - Parfum Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Parfum Nate".
3. Video është e këngës "Parfum Nate", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:


Komente 0