Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - Une Te Dua Si Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

`Ti vazhdon me zhgenjen me zhgenjen si perheeer.
Se kuptoj nga te vjen ky zemrim
nga gjith..
Heeeehaaauuu..

Un te dua ti e diii
te ndjej ne vetmii
pse sme sheh
nje her ne syy..
dhe tme thuash se vlej per ty.

Hooouuuhhhooouuu..

Jo sediii ku do tshkoj
ku do tshkoj naten von
vetem ndjej te kendoojj
gjithmon prane te qendroj.

Un te dua ti ediii
te ndjej ne vetmii
pse sme sheh
nje her ne sy..
dhe tme thuash se vlej per ty.

Haaaaahuuuuuhhaaaauu..

Un te duuaaaaa tiii ee diiiiii
te ndjej ne vetmii
pse smee shehh
nje heeeer ne syy..
dhe tmee thuash se vlej per ty.

Nanananna..
Per Tyyy..
O Per Ty
Ouuouououououou..
Per Tyyyyy.....
O nananaaaa..
Vlej per Tyyy..
Me Thuajj vlej per Tyyy.
¢¾


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3.nt`


Nuk kemi video për këtë këngë.
Jonida Maliqi - Une Te Dua Si Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Te Dua Si Je Ti".
3. Video është e këngës "Une Te Dua Si Je Ti", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:


Komente 0