A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Jonida Maliqi & Aleksandër Rrapi - Planeti I Fëmijëve


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1995

1995-12-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 34-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Planeti I Fëmijëve" kënduar nga Jonida Maliqi & Aleksandër Rrapi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jonida Maliqi & Aleksandër Rrapi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019