Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - Hije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(Si hija, me perndjek)
Dashnin e vrave vrave
Edhe na vrave vrave
Sa m'ke lendu ta dish sa m'ke lendu
Me lot I laje laje
Me lot I laje laje
Por prap dhe tu
Kur po m'vdes per mu
Nuk e lene pike ne zemren tim ti
Pa ty me thone ca fjale shpirti
Po du me dite ku ke ik ti
A jam mire ti?
Ti vjen si hije mas meje
Hije mas meje
Ti vjen si hije e nuk po mund te prek
Zemren ma theve ma theve
Larg meje e theve
Dikur e theve e me s'mundesh me m'prek
Dashnin e vrave vrave
Edhe na vrave vrave
Sa m'ke lendu ta dish sa m'ke lendu
Me lot I laje laje
Me lot I laje laje
Por prap dhe tu
Kur po m'vdes per mu
(Instrumental)
Zemren e ftohte e pate
Mbushur me mekate
Keshtu ti je I njejti sikur dje
I mbushur me mekate
O me mekate
Mos u fsheh veten mos e genje

(Dashnin e vrave vrave)
(Edhe na vrave vrave)
(Sa m'ke lendu ta dish sa m'ke lendu)
Dashnin e vrave vrave
Edhe na vrave vrave
Sa m'ke lendu ta dish sa m'ke lendu
Me lot I laje laje
Me lot I laje laje
Por prap dhe tu
Kur po m'vdes per mu


Ky tekst u dërgua nga OrsianJonida Maliqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/08/2022
Teksti: Jonida Maliqi & SBS Entertainment
Video Produksioni: Pro Video
Produksioni: SBS Entertainment
Directed: Bossmgmtal


Jonida Maliqi - Hije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hije".
3. Video është e këngës "Hije", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:


Komente 0