Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jonida Vokshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  192
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jonida Vokshi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar është Jonida Vokshi. Vajza me shumë talente ka një bukuri natyrale për të cilën shpesh herë komentohet pozititvisht. Jonida, e cila ka një emission të vetin në Digitalb, jep mësim në Akademinë e Arteve dhe gjithashtu është aktore, nuk e tepron kurrë me look-un dhe grimin. Pothuajse në të njejtën linjë, Jonida di të tërheqe vëmendje me thjeshtësinë e saj të admirueshme. Por shumë pak e dinë apo e mb...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alketa Vejsiu

Zaimina Vasjari

Çiljeta

Rezarta Shkurta

Eneda Tarifa

Barbana

Kamela Islamaj

Rezarta Smaja

Marjeta Billo

Jonida Maliqi


Tags: Jonida Vokshi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet