Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jonila Demiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tetovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
BIOGRAFIA: Jonila Demiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Jonila Demiri është nxënëse në shkollën e muzikës në Tetovë. Në Qershor 2014, Jonila Demiri merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Western Filmat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klea Cutra

Lina Demiri

Anjeza Sejdia

Janina Mustafa

Enea Jakupi

Eda Maliqi

Anisa Hoda

Eanda Nishevci

Edonisa Kelmendi

Kanina Pllana

Tags: Jonila Demiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet