Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jora Abazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Jora Abazi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2016, Jora Abazi merr pjesë në Polifonia 2016 me këngën "Ne Perralla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dorela Nuha

Zana Ajroja

Lule Bega

Gojarta Perlica

Ermira Saliu

Elsa Randobrava

Viola Konjufca

Dua Karimani

Anisa Bllaca

Linesa Ukshini

Tags: Jora Abazi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet