A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jorida Zaimaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Jorida Zaimaj është një këngëtare e njohur. Në Dhjetor 2002, Jorida Zaimaj merr pjesë në Festivali i 41-të në RTSH me këngën "Qiell Dhe Shprese". Në Maj 2004, Jorida Zaimaj merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Tani Eshte Vone (Ti Sot Je Larg)". Në Prill 2005, Jorida Zaimaj merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Kerkoj". Në Prill 2006, Jorida Zaimaj merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Te Shoh". Në Maj 2007, Jorida Zaimaj merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Kercimi I Nje Nate Vere". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anita Aziri

Blerina Kastrati

Evin Thana

Amanda Ujkaj

Gentiana Bujupi

Teuta Shabani

Ledi (F)

Dorina Vinca

Lili

Gresa Gjoceraj


Tags: Jorida Zaimaj, Jorida Zajmi, Jorida Zaimi, Jonida Zaimaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019