Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jorida Zaimaj - Zemres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Zemer shpesh ,e padrejte une me ty jam sjell
Dhimbje shume ,ti nga un pa fundesisht ke ndjere
Ndjes te kerkoj

Zemers shpesh,ti te une dashuri percjell
bashke me ty une pafund lumturi kam ndjere

une kam ndjere
Por kam provu-ar
Te dashuroj ooooj

Ref:
Me jep dhe pak kohe
Me bute me shtrengo
Me jep vec nje dore dhe me ndihmo
ti je forca ime,ti je shpresa ime

Te lutem une sot
Me bej me te fort
Te vij dhe nje here une ne k’te bote
Ti je fryma ime,pa ty nuk jetoj
ti je jeta ime

Zemer,kur i gjithe dimri do te kaloj
Dhe kur ti ,do te rrahesh po prap njesoj
me ty do vrapoj
Mbahu fort, mos me ler, me ndihmo k’te cast
Te premtoj ,ti do jesh ,mikja ime prap
fryme te jap

Ref:
Me jep dhe pak kohe….etj etj…..

Brige:
Ti fle cdo nate ne shpirtin tim
une ne cdo rrahje ty te mendoj
ne cdo moment te ledhatoj
pa ty nuk mund t' ekzistoj

Ky tekst u dërgua nga gogla


Nuk kemi video për këtë këngë.


Renditja: Top 200
Publikimi: 18/11/2010
Festivali: Kënga Magjike 2010


Më Shumë Këngë Nga Jorida Zaimaj:


Komente 0


Jorida Zaimaj - Zemres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemres".
3. Video është e këngës "Zemres", por nuk këndohet nga Jorida Zaimaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.