Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jozefin Marku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36
 • Vendlindja:
 • Laç 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Jozefin Marku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Ai ka një stil unik, me disa motive tradicionale që tingëllojnë perfekt. Shfaqjet unike e kanë bërë famën e tij të rritet. Ka studiuar në Liceun Artistik Jordan Misja në Tiranë. Më datë 27 Shkurt 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Kur Ti Je Me Mua". Më datë 23 Prill 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Baby". Më datë 28 Maj 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Trendafil". Më datë 4 Gusht 2016, Jozefin Marku publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klodian Duraku

Desti Musta

Glenis Dume

Naldi (Ronaldo Shtylla)

Deklan

Domeniko

Gerard Merdani

J Gashi

Alsked Rrenja

Xhevi

Tags: Jozefin Marku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet