Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jozefina Simoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Jozefina Simoni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jozefina është rritur me muzikë dhe megjithëse në moshë të vogël, nuk e imagjonon dot veten larg këngës. Ajo studion për Kitarë në shkollën e mesme “Prenk Jakova”, edhe pse arma e saj e fortë mbetet vokali. Njohja me trajneren e saj ka qenë e hershme, në një talent show për fëmijë ku Jozefina merr mësimet e para nga Alma, e cila ishte e bindur për talentin e saj premtues. Jozefina mban mend se hera e saj e parë në skenë ishte shumë emocionuese, p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Voice Of Albania

Motra e

Aldo Simonit

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anisa Dervina

Kristine Elezaj

Juna Manaj

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Jona Koleci

Kristela Gjoka

Ilira Gashi

Liridona Sinani (Dona)

Bora Zemani

Viki


Tags: Jozefina Simoni

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet