Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
 • Vendlindja:
 • Diber 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Angli 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: JR është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Venbanimi: Shqiperi-Angli Reth meje: I rrit deri ne moshen 9 vjecare ne qytetin e Dibres dhe me pas nga kjo moshe e siper vendbaninim e ka pas ne Tirane. Ka jetuar ne Angli per kater vjet ku edhe ka filluar te merret me Rap.Eshte antar i grupit OTR dhe ky grup ben pjese ne DOUBLE-G.JR e ka pas gjithmon nshpirt muziken ku edhe ne shkolle vetem lenda e muzikes ishte ajo ku ai shkelqente Sic thot JR qe fillimin ne skenen e hip hopit e ka pas te ves...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ace

Stealth

Lil Koli

Varrosi

Mali G Grand Thugz

Rameka

Eleminimi

Tru Pak

Tankilla

Eagleye (Kiameti)

Tags: Jr, J-R, J.R, J.R.


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet