Më mbaj mend (për 1 muaj)

JR - I Got To Be (Feat. Lledu)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I used to dream about cars and things.
Bout being a star and things.
I thought that I would outgrow this feening.
My dream won't go away.

It's more like a nightmare.
Keepin me up all night,
Like a nightmare.
It's taking over my mind.
My desire burns inside like a flame
And it can't and it won't be contained.

Cause I gotta be famous
I need to be somebody

Nkto ane me njohin per RAP UNDERgroud
keng e mia jehojne sa i her i degjojn
Po vjen JR-i per RAP m'ka marr malli
ndoshta jam i vjeter por krejt mthrrasin djali

aromen e suksesit po e ndjej
m'le te them se do shperthej
syt kater endrat naten
diten n'ankth n'Rap masaker


Ky tekst u dërgua nga  Djal1Keq


Nuk kemi video për këtë këngë.


JR
Publikimi: 08/05/2014


JR - I Got To Be
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Got To Be".
3. Video është e këngës "I Got To Be", por nuk këndohet nga JR.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JR:


Komente 0