Më mbaj mend (për 1 muaj)

JR - Kur Hy N'rep Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2 O 15 is JR on mic,
For all you fans

Kur hy nRrep, un shendrohem nBish
Aq t'thella rrimat, t'deportojn ma shum se nMish
Ti duhet ta dish edhe pse po bon sikur
Ne lujm t'njejten loj po nuk jena si dikur

Hajt Lene Burr me ne mos u mburr
nuk jena si dikur, n'ty shoh nje Kurv
Nsy ta shoh tuten, me t'bo dom po mluten
Njerzit vin shpejt t'bin, shpejt edhe zhduken

U bon, vite me ket rrepin shqipe gati i njof krejt
Kam respekt per krejt t'vertetit ama per fejket kom hate
Jom dibran i rrit n'tiran, shqipe kom shok dhe n'gilan
Double-G-ja shum e madhe, s'harroj buken qe kom ngron

Sot un jam mes metropolit, ku krejt shqipet kan folen
Jetojm n'kohen ma te mire, Jetojm n'kohen ma te shtrenjt
Per sa kohe derdhen lumejn't, aty ku malet jan ma t'mdhenjt
Prej Malsis Kur po vjen, ti ke ni per 1 Legjend

Rasti ishte i till, Goja kur trrin myll
U nisa me 1 shok, un per me kry 1 deal
Ai kishte alltine, un kisha Kallashin
E plot e per plot, Me SHSHSH kishim bagazhin

A po e kap rastin, po tpershkruj at castin
Nga mrena je n'ankth, po nga jasht e ke shtyp gazin
I ke ndru dhe marshin, mentaliteti Hustla
Paguhem un Paguhem nuk em shef tu bo si gangsta.


Ky tekst u dërgua nga ggJR
Publikimi: 18/01/2015


JR - Kur Hy N'rep
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Hy N'rep".
3. Video është e këngës "Kur Hy N'rep", por nuk këndohet nga JR.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JR:


Komente 0