JT
JT

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: JT është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi JT eshte formu ne vitin 2001 te cilet edhe realizun kenget e para si dhe moren pjese neper koncerte te ndryshme.Grupi JT ka bashkpunime te ndryshme, nje bashkpunim qe vlen te ceket eshte me Xhavit Sadikun me te cilin ka be bashkpunim ne kengen "N'Syte e tu" po ashtu ka bashkepunim te mire me Reperin Krack nga gjermania, me Alba G nga Belgjika, me Agresionin nga USA si dhe me Stresin nga Shqiperia...etj. Grupi JT ka te realizum tre Mixtape, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0