A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Juli Cenko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  99
BIOGRAFIA: Juli Cenko është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 28 Dhjetor 2008, Juli Cenko publikon videoklipin "S'duroj Dot Moj Gjirokaster". Më datë 17 Janar 2009, Juli Cenko publikon videoklipin "Cupa Per Baban Le Koken". Më datë 23 Maj 2009, Juli Cenko publikon videoklipin "Gjuha Shqip". Në vitin 2009, Juli Cenko publikon albumin "Nga Shpirti Me Buron Kenga" Më datë 2 Prill 2013, Juli Cenko publikon videoklipin "Kenga Ma Cel Zemren". Në Nëntor 2013, Juli Cenko merr pjesë në Musical...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Donika Pecollari

Vitori Balili

Teuta Dyrmishi

Griselda Pepa

Eglantina Doko

Laxarela

Rezarta Hoxhaj

Tefta Kondo

Ani Myzeqarja

Blerta Agolli


Tags: Juli Cenko, Julian Cenko, Julin Cenko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019