A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Juli Cenko - Bacevani


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Nga Shpirti Me Buron Kenga"


Dola te kepus nje dardhe amoj shoqe moj amani
aty me kishte ngritur gacke ky bandilli bacevani
Dola te kepus nje dardhe amoj shoqe moj amani
aty me kishte ngritur gacke ky bandilli bacevani

Ref:pse sme le te vi ne bace more bacevan (kush te tha qe nuk te qas moj tu befsha kurban)
pse sme le te vi ne bace more bacevan (kush te tha qe nuk te qas moj tu befsha kurban)
Sa lezet qe ka kjo dardha more bacevan sa lezet qe ka e bardha tu befsha kurban Sa lezet qe ka kjo dardha more bacevan sa lezet qe ka e bardha tu befsha kurban.

Dola te kepus nje molle amoj shoqe moj amani
mbrapa se cmu ngjith nje rodhe ky bandilli bacevani
Dola te kepus nje molle amoj shoqe moj amani mbrapa se cmu ngjith nje rodhe ky bandilli bacevani
Ref:pse sme le te vi ne bace more bacevan (kush te tha qe nuk te qas moj tu befsha kurban)
pse sme le te vi ne bace more bacevan (kush te tha qe nuk te qas moj tu befsha kurban)
sa lezet qe ka kjo molla more bacevan sa lezet qe ka belholla tu befsha kurban sa lezet qe ka kjo molla more bacevan sa lezet qe ka belholla tu befsha kurban
Sa lezet qe ka kjo molla aty furri bacevani jo moj se cme duket ora kur ste shoh me digjet xhani
Sa lezet qe ka kjo molla aty furri bacevani jo moj se cme duket ora kur ste shoh me digjet xhani
Ref:pse sme le te vi ne bace more bacevan (kush te tha qe nuk te qas moj tu befsha kurban)
pse sme le te vi ne bace more bacevan (kush te tha qe nuk te qas moj tu befsha kurban)
sa lezet qe ka kjo molla more bacevan sa lezet qe ka belholla tu befsha kurban sa lezet qe ka kjo molla more bacevan sa lezet qe ka belholla tu befsha kurban


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019