Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Juli Cenko - Mirmengjesi O Permet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/04/2013

2013-04-02T13:12:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mirmengjesi O Permet" kënduar nga Juli Cenko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Juli Cenko i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Juli Çenko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet