Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Juli Tollozhina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.6 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Juli Tollozhina është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Prill 2006, Juli Tollozhina merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Dhe Sikur". Më datë 11 Shkurt 2019, Eriola Gusho & Julian Tollozhina publikojnë videoklipin "Kolazh Dasme 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Breaker G

Xhelal Xheladini

Genti

Chika

Viagra

Nysret Hyseni

Alban Emiri

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nusran Fera

Orhan Zeneli

Tags: Juli Tollozhina, Juljan Tollozhina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet