Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Julian Lekocaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Julian Lekocaj është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Ne moshen 19 vjeçare, Julian Lekocaj merr pjese per here te pare ne Miss & Mr Albania. Në Nëntor 2003, Julian Lekocaj merr pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Sonte". Në Maj 2004, Juliani merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "My Heart Beats For Love". Në Dhjetor 2004, Jualian Lekoçaj merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Do Te Fal". Në Janar 2005, Julian Lekocaj merr pjesë në Kënga Magjike 2004 me këngën "Per Nje Cast"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Egert Pano

Gezim Myshketa

Altin Basho

Edmond Nikolla

El Padrino Man

Maringlen Linadi

Gentjan Dema

Ergys Estrefi

Julian Mustafa

Kulayde


Tags: Julian Lekocaj, Jualian Lekoçaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet