TEKSTESHQIP

Julian Lekocaj
Koha S'te Pret
Lyrics
(Feat. Andi)

Perulur qendron
Ne cepin e dhomes se ftohte
Mban koken me duart e tua
Dhe renkon

Ky cast te ndan
Nga kjo jete pa njeri
Nuk ja vlen,nuk ka kuptim
Te vuash ti
Ejaaaa...

Merr fryme
Merr drite
Largohu nga nata ,je ne erresire
Harroje vetmine,tashme je me ne
Ti zgjoje vetveten,kohe nuk ke

Ti zgjohesh,shikon
Ne kte bote je dhe ti
Nuk ja vlen nuk ka kuptim
Te vuash tani
Vetem ejaaa...

Merr fryme
Merr drite
Largohu nga nata ,je ne erresire
Harroje vetmine,tashme je me ne
Ti zgjoje vetveten,koha ste preeet

Flake trishtimin nga ti
Fale zhgenjimin tani
Dhe pse ty zemra te qan
Shpirti e mendja sjane prane
Per veten tende mendo
Se sot askush nuk te do
Dil jashte,merr fryme
Hap syte tani te ardhmen jeto

Nje rruge e re te pret ty
Drita e saj te hap syte
Eja dhe ti me ne
E ardhmja rilind atje
Mos prit me hapat nxito
Dhimbjen e kohes ndalo
Dil jasht,merr fryme,hap syte tani,jeten jetoooo

Merr fryme
Merr drite
Largohu nga nata ,je ne erresire
Harroje vetmine,tashme je me ne
Ti zgjoje vetveten,kohe nuk ke

Merr fryme
Merr drite
Largohu nga nata ,je ne erresire
Harroje vetmine,tashme je me ne
Ti zgjoje vetveten,koha ste preeet