TEKSTESHQIP

Julian Lekocaj
Niki
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Niki" kënduar nga Julian Lekocaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës dhe autor i fjalëve të tekstit është vetë artisti.