TEKSTESHQIP

Julian Lekocaj
Eshte Jeta Ime
Lyrics
(Feat. Unix Band)

Nisu shpejt ,se shfaqja po fillon
Dhe pak minuta dhe gjithcka starton
Eja si te mundesh vec mos e humb ket cast
Eshte nje shans i vetem qe nuk te kthehet prap

Sekondat shkojn dhe bashke me to koha po te mbaron (ajo kalon)
Por ne rrugen tende do te ndalesh dhe me ata qe ste done oh yeahh
Ref:
Eshte jeta ime,eshte ndjenja ime,do e jetoj
Nuk do te ndalem,nuk do te kthehem,do te vazhdoj
Askush nuk me ndal,askush sme largon nga bota ku jam
Nuk jam perfekt por si ju nje enderr e kam

Hapat nxito,se koha ste premton
Ajo nje here vjen ej e nje her shkon
Kujdes ku shkel se mund te biesh per nje cast
Por do ngrihesh prape dhe me i forte kete rradhe

Sekondat shkojn dhe bashke me to koha po te mbaron (ajo kalon)
Jo nuk ke me kohe,harroji tashme ata qe ste done oh yeahh

Ref:
Eshte jeta ime,eshte ndjenja ime,do e jetoj
Nuk do te ndalem,nuk do te kthehem,do te vazhdoj
Askush nuk me ndal,askush sme largon nga bota ku jam
Nuk jam perfekt por si ju nje enderr e kam

Bridge :
Nje drite larte ne qiell, djeg, flak hijet nga ne
Nuk ka meshire , erresira agon,casti yt po vjen

Ref:
Eshte jeta ime,eshte ndjenja ime,do e jetoj
Nuk do te ndalem,nuk do te kthehem,do te vazhdoj
Askush nuk me ndal,askush sme largon nga bota ku jam
Nuk jam perfekt ,por si ju nje enderr e kam

Lyrics by : Julian Lekocaj
Music by : Andi Xhakola
Arrangement by :Julian & Andi
Performing : Unik band