Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Julian Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Korçe 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Julian Mustafa është një këngëtar i njohur. Qe ne vogeli ka pasur pasion muziken ku ka filluar studimet per te qe ne moshen 9 vjecare. Ne perjudhen e tranzicionit, ne vitin '95 eshte larguar ne emigrim ne shtetin grek, ku dhe aty pasIoni per muziken ka dhen shkas te jet pkesmares ne shum evente. Ne vitin 2000 eshte kthyer ne Shqiperi, ne qytetin e tij te lindjes, ne Korce dhe ku ka vijuar aktivitetin artistik. Nderkohe ne vitin 2005 u vendos ne Tirane, ku vazhdon aktivitetin ne klabet me m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albi Nako

Gezim Myshketa

Julian Lekocaj

Edmond Nikolla

Ergys Estrefi

Altin Basho

Gjergj Hila

Edi Krasniqi

Tefik Islami

Kosovar Alija


Tags: Julian Mustafa, Juljan Mustafa

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet