Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julian Mustafa - Lozonjarja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nje nate te bukur plot me enderra
Nje puthje te embel te kerkova
Se dija se c'ishte dashuria 2here
Por ja qe e ndjeva un me ty

Ah lozonjare vajza ime
Jo jo pa ty nuk mund te rroj
Te desha te desha si i marre 2here
Me mall edhe kitare po te kendoj

Si lulja qe mbajte ti ne dore
Ashtu ishin agimet per ne
Se lulja vyshket prap moj vajze 2here
Dashuria jone jo nuk vdes

Ah lozonjare vajza ime
Jo jo pa ty nuk mund te rroj
Te desha te desha si i marre 4here
Me mall dhe kitare po te kendoj

Ky tekst u dërgua nga AnastasPublikimi: 04/04/2014
Festivali: Kenga Ime 2014


Më Shumë Këngë Nga Julian Mustafa:


Komente 0


Julian Mustafa - Lozonjarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lozonjarja".
3. Video është e këngës "Lozonjarja", por nuk këndohet nga Julian Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.