Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Juliana Pasha - Milje Larg  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2003

2003-01-01T00:00:00

Muzika:

Altin Llakaj

Teksti:

Juliana Pasha

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2003
Syte e tu do shoh nje dite
ne mengjes do ngrihem
dhe e qete do them lamtumire
dhe ne rruge do nisem

Milje larg d iki larg do shkoj
do harroj te djeshmen ty t'harroj
do kerkoj te rene dhe do ta gjej
jeten pa ty e di
do ta urrej

une besoja cdo fjale qe thoje
tani si besoj
mendova se ti me doje
e di qe s'me do

Milje larg d iki larg do shkoj
do harroj te djeshmen ty t'harroj
do kerkoj te rene dhe do ta gjej
jeten pa ty e di
do ta urrej

Rrugen time nisa
s'di ku do mbaroj
jo jo jo jo jo se di
me naten rruge te reja
une do kerkoj
une do ti gjej
do pres agimin
te vij te me zgjoj
une do pres
me diten rruge te reja
une do kerkoj
une do ti gjej


Ky tekst u dërgua nga altinllakaj
Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:

Më Shumë...