Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Juliana Pasha - Te Humbas Ne Enderr  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/11/2002

2002-10-31T23:00:00+00:00

Muzika:

Altin Llakaj

Teksti:

Juliana Pasha

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2002
Mos thuaj as nje fjale
Jo heshtjen nates mos ja prish
Me vjen prane si nje imazh qe kam kerkuar
N’endrren time ti kerkon te hysh
Une pres e vetem pres
Si te humbas jo se kuptoj
Ti je larg nga endrra larg nga jeta ime
Ndjej si me afrohesh ndaj per ty mendoj

Une te kerkoj e prane s’te gjej
Jo nuk e di si me humbet
Ti me largon ti me afron
Me bent e mos kem asnje shpres
Me bent e qaj me bent e qesh
Pastaj me ben per vete ti
N’endrren time vjen humbet
Aty humbas dhe une me ty

Ti mos me thuaj jam nje engjell
Krahet hap dhe trupin tim me to mbulon
Jo ti per mua je ve nje enderr
Ne mengjesin tjeter nisesh edhe shkon


Ky tekst u dërgua nga Arsa
Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet