Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Nuk Do Qaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Muzika & Teksti:

Pirro Çako

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2019

Komente

Asnjë Koment

01/09/2019

2019-08-31T23:00:00+00:00Une ne mendjen time
sonte kam dyshime
se ti po kerkon dicka nga une
Lemsh me behet koka, edhe dashuria
kur kalon ti para syve t'mia

Sa here ma hedh shikimin
une e humb durimin
c'mendet zemra ne zili
neser nuk i dihet
dhe ky eshte fiks momenti
ti fa-tin tim
ne dore e ke tani

Nuk do qaj, qaj, qaj
jo per ty une nuk do qaj
dhe pse ndjehem e vetmuar
sonte nuk kam faj
Nuk do qaj, qaj, qaj
vajze e vogel me nuk jam
zemren time po e ngrohe
Hopa do te mbaj

Nata eshte e shkurter
dhe s'ka kohe per pakte
cdo minute qe iken na kushton
nuk te ben derman ty
as filozofia
te ndryshosh gjithe rregullat e mia

Sa here ma hedh shikimin
une e humb durimin
c'mendet zemra ne zili
neser nuk i dihet
dhe ky eshte fiks momenti
ti fa-tin tim
ne dore e ke tani

Nuk do qaj, qaj, qaj
jo per ty une nuk do qaj
dhe pse ndjehem e vetmuar
sonte nuk kam faj
Nuk do qaj, qaj, qaj
vajze e vogel me nuk jam
zemren time po e ngrohe
Hopa do te mbaj


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet