Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha & Vaske Curri - Kolazh Permetare 2 (Kenge Moj) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(Vaska)
1- Prapa shtepise
Nje bahc me molle moj. 2x
Dil te lozim e

Ooo te lozim moj dhe te qeshim e
Ooo te lozim moj dhe te qeshim e

(Juliana)
O po s’kam sandale
Me se te loz o moj. 2x
Dil te lozim e

Ooo te lozim o dhe te qeshim e
Ooo te lozim o dhe te qeshim e

(Vaska)
Opo ky djali
Perse punon o moj 2x
Dil te lozim e

Te marr sandale
Te ti dergoj o moj 2x
Dil te lozim e

Ooo te lozim moj dhe te qeshim e
Ooo te lozim moj dhe te qeshim e

(Juliana)
Do marr sandale
Te mi dergoj o moj 2x
Dil te lozim e

Ooo te lozim o dhe te qeshim e
Ooo te lozim o dhe te qeshim e

(Vaska)
2- Apo ti moj flete moj e molles e. 2x
Aman tu befsha o moj te gojes e. 2x

(Juliana)
Apo tregome rrugen nga te vij 2x
Apo n’ato bahce me ullinj 2x

(Vaska)
Apo ti moj flete moj e dardhes e. 2x
Aman tu befsha o moj te fjales e
Aman te keqen moj te fjales e

(Juliana)
Apo tregome rrugen moj nga te shkoj 2x
Apo n’ato bahce moj me limon

...

Apo tregome rrugen moj nga te shkoj 2x
Apo n’ato bahce moj me limonFeaturing: Vaske Curri
Publikimi: 24/03/2021


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0


Juliana Pasha & Vaske Curri - Kolazh Permetare 2 (Kenge Moj)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Permetare 2 (Kenge Moj)".
3. Video është e këngës "Kolazh Permetare 2 (Kenge Moj)", por nuk këndohet nga Juliana Pasha & Vaske Curri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.