Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Julka - Sonte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

17/01/2008

2008-01-17T12:10:55+00:00S'te kam prane vetes,
une tani s'te kam,
per puthjen tende,
pjesa jote jam.

S'te kam prane vetes sonte,
te mos ndjeja prane,
te me prekesh fytyren sonte,
lotet te mi thashe.

Refreni:
Hapi syte, shiko mua.
Jo asnje fjale ti mos me thuaj.
Hapi ti syte me shiko,
ti me mere, ti me fale, me kupton. (x5)


Më Shumë Këngë Nga Julka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet