Just X
Just X

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Just X është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 14 Korrik 2019, Just X publikon videoklipin "Pare", në bashkëpunim me Eugena Aliun. Videoklipi u prodhua nga ND Film Pro, ndërsa produksioni audio u realizua nga Gravity Music. Më datë 7 Maj 2020, Just X publikon videoklipin "Vuj". Në Korrik 2020, Just X merr pjesë në Jehó 2020 me këngën "Ma Thave Lotin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0