A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Justin Bieber

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  369
  • Vendlindja:
  • Ontario 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Justin Bieber është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Justin Bieber është këngëtar Pop/R&B nga Kanada. Justin filloi karierën viteve të kaluara duke ngarkuar video në Youtube me Soccer Braun, i cili pas një kohe u bë manaxheri i tij zyrtarë. Pas manaxhimit Braun shkoi në Atlanda, Gjerorgji i cili punoi me këngëtarin Usher. Këngët e Bibër kanë qenë të ndryshme si One Time, Baby, One Less Lonley Girl etj, nuk i dihej se do bëheshin hitet më të mëdha të këtyre viteve në Billboard US.Bieber u lind më 1 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Shawn Mendes

Nick Jonas

Ed Sheeran

Riccardo Cocciante

50 Cent

Mika

Sting

Gigi D'alessio

Enrique Iglesias

Akon


Tags: Justin Bieber

Justin Bieber në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019