A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Justin Bieber

Baby ➡ E Dashur

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  29

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Annie


Baby

Ohh wooaah (3x)
You know you love me,I know you care
Just shout whenever, And I'll be there
You want my love, You want my heart
And we will never ever ever be apart

Are we an item? Girl quit playing
Were just friends, What are you saying
Said theres another, Look right in my eyes

My first love broke my heart for the first time,
And I was like
Baby, baby, baby ohhh
Like baby, baby, baby noo
Like baby, baby, baby ohh
I thought youd always be mine mine

Baby, baby, baby ohh
Like baby, baby, baby noo
Like baby, baby, baby ohh
I thought youd always be mine,mine (oh oh)

For you, I would have done whatever
And I just can't believe, we ain't together
And I wanna play it cool, But I'm losin' you
I'll buy you anything, I'll buy you any ring
And im in pieces, Baby fix me
And just shake me til' you wake me from this bad dream

Im going down, down, down, dooown
And I just cant believe my first love would be around.

And I'm like
Baby, baby, baby ohh
Like baby, baby, baby noo
Like baby, baby, baby ohh
I thought youd always be mine, mine

Baby, baby, baby ohh
Like baby, baby, baby noo
Like baby, baby, baby ohhh
I thought youd always be mine, mine

Luda
When I was 13, I had my first love,
There was nobody that compared to my baby,
And nobody came between us or could ever come above
She had me goin' crazy,
Oh I was starstruck,
She woke me up daily,
Don't need no Starbucks.
She made my heart pound,
And skip a beat when I see her in the street and,
At school on the playground,
But I really wanna see her on the weekend,
She know she got me gazin',
Cuz she was so amazin',
And now my heart is breakin',
But I just keep on sayin'...

Baby, baby, baby ohh
Like baby, baby, baby noo
Like baby, baby, baby ohh
I thought youd always be mine, mine

Baby, baby, baby ohh
Like baby, baby, baby noo
Like baby, baby, baby ohh
I thought youd always be mine, mine

(I'm gone)
Yeah, yeah, yeah (6x)
(Now Im all gone, now im all gone, now im all gone)
Gone, gone, gone,(gone)
I'm gone.


E Dashur

Ti e di që me do mua
Unë e di qe kujdesesh
Dhe unë kurrë nuk do, nuk të ka
Ti je dashuria ime
Ti je zemra ime
Dhe ne do të kurrë, kurrë, kurrë të jetë përveç

A jemi ne një objekt?
Vajzë lë lojen
Ne jemi vetëm miq,
Qfarë po thua '
Hidhni një sy e drejtë në sytë e mi
Dashuria ime e parë, prek zemrën time për herë të parë

Dhe tani unë jam si
Baby, baby, baby joo
Unë jam si
Baby, baby, baby joo
Unë jam i si
Baby, baby, baby joo
Unë mendova që edhe ty do të jesh gjithmonë imja (imja)
Baby, baby, baby noo
Unë jam si
Baby, baby, baby noo
Unë jam i si
Baby, baby, baby noo
Mendova se ju gjithmonë do të jeni e imja

Për ju, unë do të kishte bërë çdo gjë
Dhe ja kaloj kohë me mua kur ne jemi së bashku
Dhe unë jam duke 'luajtur it cool
Ndërsa unë jam duke te ju
Unë te bleva cdo gje
Unë te bleva sco unazë
Shkak Unë jam në copa
Baby me ndreq mua
Ejani të parë nëse zgjoni nga kjo ëndërr e keqe *
Unë po shkoj poshtë, poshtë, poshtë

Dhe tani unë jam si
Baby, baby, baby joo
Unë jam si
Baby, baby, baby joo
Unë jam i si
Baby, baby, baby joo
Unë mendova që edhe ty do të jesh gjithmonë imja (imja)
Baby, baby, baby noo
Unë jam si
Baby, baby, baby noo
Unë jam i si
Baby, baby, baby noo
Mendova se ju gjithmonë do të jeni e imja

(un shkova)
Pooo,pooo,pooo(6x)
(tash un i gjith kam shkuar,tash un i gjith kam shkuar, tash un i gjith kam shkuar )
shkoj, shkoj, shkoj (shkoj)
un shkova.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019