A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Justin Bieber & Cody Simpson - Home To Mama


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2014

2014-11-11T21:36:56

(Cody Simpson)&(Justin Bieber)
I don't work hard when it's easy.
I put in work when it's hard.
Girl I never believed in love
Until I had yours
This is more than a season.
And I'm not just sprung.
I'm not afraid to tell you
That you're the one .
The one I wake up
Thinkin' about
The one I can run to
When I'm feeling down.
Life is all good when you're around.
Girl nobody from the past is
Beating you right now.

Cause I take you home to mama.
Let you meet my friends.
Cause you don't come with drama.
So I want you until the world ends.

You're way more than worth it.
But I don't feel like I deserve it.
You got the pieces,
You're my kind of perfect

(Justin):
I take you home,home,home to mama...


Ky tekst u dërgua nga Belieber




Më Shumë...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019