A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Justin Bieber - Company


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/06/2016

2016-06-08T16:00:03

Can we, we keep
Keep each other company
Maybe we,can be
Be each other's company
Ohhh company

Let's set each other's lonely night's
Be each other's paradise
Need a picture for my frame
Someone to share my ring

Tell me what you wanna drink
I tell you what I got in mind
Ohh I don't know your name
But I feel like that's gonna change

You ain't gotta be my lover
For you to call me baby
Never be around,ain't that serious

Can we, we keep
Keep each other company
Maybe we,can be
Be each other's company
Ohhh company

It ain't about complications
I'm all about the elevation
We can keep it goin' up
Oh,don't miss out on us

Just wanna have a conversation
Forget about the ombligations
Maybe we can stay in touch
On that ain't doin' too much

You ain't gotta be my lover
For you to call me baby
Never be around,ain't that serious

Can we, we keep
Keep each other company
Maybe we,can be
Be each other's company
Ohhh company

Can we be,can we be,be each other's company
Be each other's company
Just be each other's company
Be each other's company

Can we, we keep
Keep each other company
Maybe we,can be
Be each other's company
Ohhh company

Kartolina (2)

2018-06-01 22:23:31
Can we, we keep
Keep each other company
Maybe we,can be
Be each other's company
Ohhh company
2017-12-29 01:48:59
Maybe we,can be

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019