A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Justin Bieber - Lonely Girl


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

How many I told you’s and start overs
And shoulders have you cried on before
How many promises be honest girl
How many tears you let hit the floor
How many bags you packed
Just to take ‘em back tell me that
How many either or but no more
If you let me inside of your world
There’d be the one less lonely girl

Ohh No
Saw so many pretty faces before I saw you you
Now all I see is you
Ohh No
Don´t need these other pretty faces
‘cause when you’re mine in this world
There´s gonna be one less lonely girl
One less lonely girl
One less lonely girl
One less lonely girl
There´s gonna be one less lonely girl
I´m gonna put you first
I´ll show you what you’re worth
If you let me inside your world
there’s gonna be one less lonely girl

Christmas wasn’t merry 14th of February not one of them spent with you
how many dinner dates set dinner plates and
he didn’t even touch his food
how many torn photographs saw you taping back
tell me that couldn’t see an open door
but no more
If you let me inside of your world

Ohh No
Don´t need these other pretty faces
‘cause when you’re mine in this world
there’s gonna be one less lonely girl
One less lonely girl
One less lonely girl
One less lonely girl
There´s gonna be one less lonely girl
I´m gonna put you first
I´ll show you what you’re worth
If you let me inside of your world

I can fix up your broken heart
I can give you a brand new start
I can make you believe
I just wanna set one girl free to fall
free to fall
with me

my hearts locked and nowhere to get the key
I’ll take you and leave the world with one less lonely girl

There’s gonna be one less lonely girl
One less lonely girl
There’s gonna be one less lonely girl
One less lonely girl


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019