A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Justin Bieber - Where Are You Now?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2010

2010-03-23T23:02:22Where are you now
When I need you the most
Why don't you take my hand
I want to be close

Help me when I am down
Lift me up off the ground
Teach me right from wrong
Help me to stay strong

Take my hand and walk with me
Show me what to be
I need you to set me free

Where are you now...

Where are you now
Now that I'm half grown
Why are we far apart
I feel all alone

Where are you now
When nothing is going right
Where are you now
I can't see the light

I need you, to need me
Can't you see me?
How could you leave me?
My heart is half empty
I'm not whole when your not with me
I want you here with me
To guide me, hold me, and love me now

Where are you now.... ohhh

....where are you now....oh...yeah...yeah...oh oh yeaahhh....


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019