TEKSTESHQIP

Jusuf Gervalla
Kur Te Ikin Korjilet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Te Ikin Korjilet" kënduar nga Jusuf Gervalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga u kompozua nga Tomor Berisha, ndërsa autor i fjalëve të tekstit është Jusuf Gërvalla.