Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jusuf Mimari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Jusuf Mimari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai lindi në Prizren me datën 21.01.1998 dhe ka një stil ndryshe. Më datë 3 Janar 2020, Jusuf Mimari publikon videoklipin "A Do T'shihem Prap". Më datë 13 Mars 2020, Jusuf Mimari publikon videoklipin "Faj", në bashkëpunim me Daddy F. Më datë 8 Maj 2020, Jusuf Mimari publikon videoklipin "Eyvah". Më datë 8 Korrik 2020, Jusuf Mimari publikon videoklipin "04". Më datë 20 Janar 2021, Jusuf Mimari publikon videoklipin "Hajt Largohu". Tek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arian Gollopeni

Andi Qereti

Art Rushiti

Leonardo Kryeziu

Donat Makolli

Lis Asllanaj

Meli Sopa

Reinaldo Gaçi

Mevlud Rahimaj

Frenkli Vjero

Tags: Jusuf Mimari


Komente mbi këtë artist