A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  61
  • Emri i Vërtetë:
  • Milot Ramadani
BIOGRAFIA: K-Albo është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Qershor 2016, K-Albo publikojnë videoklipin "500". Më datë 27 Qershor 2017, K-Albo publikojnë videoklipin "Vija Vija". Më datë 4 Shkurt 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Koka". Më datë 28 Qershor 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Bandita". Më datë 28 Gusht 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Bora Bora". Më datë 14 Tetor 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Check". Më datë 12 Dhjetor 2018, Agon Amiga publikon vi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Free Mc's

A.D.X

Eki-Nox

Zinxhirt

E7

WNC

Ritmi I Rruges

E'7

Hija E Jetes

NR


Tags: K-Albo, K.Albo, K Albo, E 7, E7, Milot Ramadani

K-Albo në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019