Më mbaj mend (për 1 muaj)

K-Albo - Zoo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Ah) SHUM FRESH
KUJE MACHO
ME JUVE LUJ
ROBERTO PACHO
PO BOJNA TRRIME
PA THEJN LLIGJE
SA RREZIKOVA
BUKEN VALIGJE
(Ah) A NITE QKA THASH
RRETHIN E KENA
GJUJNA KALLASH
PIK DITES P-PIK NATES
QATY ME SHOKIN
PREJNA NAFAKES
MACHO MUZIKA
KUKU QFAR QIKA
SEN PUNA JUV
TIPA PARBIGA
NIJE O NIJE
HEZ BIRI NFIJE
DITEN UM SHEFF
NATEN JOM NHIJE

2x Ref: Oo zoo zoo ahh jena si nzoo
a boni zoo a boni zoo
dikur e lypa dikur e zoo

SHOKIN FACELL
KRYT E RRUN QEL
SA RREZIKUM
DEL O KU DEL
TABLA HOLLANDES
SHEFAT E BANDES
PLANIN E RRADHES
PLAQKEN E BANDES
OO SA U BO NOMI
E ZUNA LOQKEN
SIKUR NAOMI
A. HALA JOM TU HEK
PROM BONA BE
PA BO LEK SKOM ME DEK
CU BIRRI HU
HUBA BO BU
HEKRIN ME VETI
KUJNA PO THU
SHOKT E MI VIN
NUK BOJNA PRIV
BONA NAKPREKE
NUK SHEH MO DRIT
2x Ref: Oo zoo zoo ahh jena si nzoo
a boni zoo a boni zoo
dikur e lypa dikur e zoo
K-Albo
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/02/2024


K-Albo - Zoo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoo".
3. Video është e këngës "Zoo", por nuk këndohet nga K-Albo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga K-Albo:


Komente 0