A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
K-Boy's

Tags: K-Boy's, K-Boys

K-Boy's është një grup muzikor jo shumë i njohur dhe këndon kryesisht Hip-Hop. Në Janar 2016, K-Boy's marrin pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Merr Flak"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018