Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

K-Lay

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
K-Lay është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jj Gangster Dogg

Dj Benz

Lnb

Ilir Pasha

Kingston

Dibrano Albsick

Emii

Klajdi Salla

Padrino

Ibro's


Tags: K-Lay, Klay, K Lay

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet