Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
K.M

Tags: K.M, Sokol Musollaj, Koli Musolli

Vendlindja: Istog    Jeton dhe vepron në        Mosha: 19 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
K.M është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. KM ose Sokol Musollaj jeton ne fshatin Veriq. Kengen "Dedikim" ja dedikoi babait te tij....

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • K.M ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017