TEKSTESHQIP

K-master
Se Ti Je Sexy
Lyrics

(Se ti je sexy x4)
sexy

Sa her jom kat shoh
trupi pom rrqethet
diqka o kam nguc
e goja pom qelet
kujna i paske ga
kush tka maru kshtu
tpaska hije ngat meje
me ta gjujt a thu
nal se po menona
a thu qishtu koka dashnia
qitash sjom i pit
si ka fajet rrakia
nshpin mir pot rrin vija
dy birat un kuk
edhe bothen e ki tqart
kur po e man qut
a thu, ta merr menja
me kon femna e ni reperit
noshta pse shaj nkong
pi bi vi ksaj herit
po bonna djal i mir
e po knoj pa cenzur
jom pak lazdran
pes'she kom pas veq nfiskulltur
hajt po ikim tash
a din thirre kanunin
me ty llokum ni knaqsi
edhe midis katunit
veq mos ma rrit menjen
se shpejt um hup oreksi
dunna me pranu qiko,

(ref)
se ti je sexy
whoa
se ti je sexy
se ti je sexy
whoa

se ti je sexy
(edhe ni her qat strofen e dyt hajt)
-edhe ni her a?
jo dhe njo
po dhe dy
duhet ta pranoj
po i bjen palidhje
po seni mqarti mtranoj
qysh po din be daj
mem bo kshtu per veti
hajt mo afrohu se kerset kijameti
hajde e dridhim qitu bashk
(oo e lidhim)
po kcejm
po knaqem
limonin ntekill po e shtrydhim
ja nisim mu shty
kush po bin ma sert
veq jaa'aa sdu me pi
du me perjetu i kthejllt
kom qef met pa pshtetun
kom qef me kon e jemja
je sexy
kur tshoh, mgerditen tjerat femna
noshta sta merr menja
per tri shronja kom pervoj
pasha robt edhe para tkisha puth ngoj
tkisha kap per bothe e kishim shejkirat
nomi nuk ish bo be daj
je tu mu pershtat
hajt harroje tash
qa don me thon kompleksi
prap po ta pranoj qiko:

(ref)
se ti je sexy
whoa
se ti je sexy
se ti je sexy
whoa
se ti je sexy

(qy sexy; une, ti, krejt qija nonen)

e treta e verteta
tlypa edhe tgjeta
merak mu ke bo
doren ta pshteta
nuk jom met meta
veq jom
pak i marrshem
syt i kom tpisit
po per ty jom i pershtatshem
ti je pak e lazdrume
per qata je atraktive
edhe un jom veq pak
mos u bo naive
masi pot livdoj
mos e maj tash distancen
hej ni kush o nkit bot
gjithkujt si thot mac
hej maco, maco, mac mac
ti je sexy ec pak tlmoj
ti je keksi
mac mac
a pom doket pom refuzon
ska lidhje
veq a don

(ref)
se ti je sexy
whoa
se ti je sexy
se ti je sexy
whoa
se ti je sexy

DËRGOI: