Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Përmetare

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  •  
Këngë Përmetare është një përmbledhje këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Këngë Të Shqipërisë Së Jugut

Këngë Të Shqipërisë Së Veriut

Kenge Vlonjate Qytetare

Këngë Trimërie

Kengetare Te Ndryshem

Kenge Gjakovare

Ilahi Te Ndryshme

Winx Club

Kenge Arbereshe

Maratona E Këngës Popullore Qytetare

Tags: Këngë Përmetare, Këngë, Popullore, Permeti


Komente mbi këtë artist