Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Këngë Trimërie

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  31
Këngë Trimërie është një përmbledhje këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kenge Arbereshe

Winx Club

Maratona E Këngës Popullore Qytetare

Kengetare Te Ndryshem

Kenge Gjakovare

Ilahi Te Ndryshme

Këngë Përmetare

Këngë Të Shqipërisë Së Veriut

Këngë Të Shqipërisë Së Jugut

Kenge Vlonjate Qytetare


Tags: Këngë Trimërie, Kenge Popullore, Kenge Trimerie

Këngë Trimërie në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet